ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cody Rhodes w serialu Arrow, Fałszywe konto Bobby’ego Heenana, Tajiri podpisał już kontrakt z WWE?

stephen-amell-monday-night-raw-wwe

W zeszłym roku Stephen Amell prowadził feud z Codym Rhodesem(Stardustem), który zakończył się ich walką na gali WWE SummerSlam. Amell razem z Nevillem pokonali wtedy Stardusta i Kinga Barretta. Teraz role się nieco odwróciły, ponieważ Cody Rhodes postawi swoją nogę w świecie Zielonej Strzały. Sam Stephen Amell poinformował nas o tym poprzez swojego Twittera. Oto co napisał:

– Wcześniej w tym tygodniu na Twitterze powstało konto, które rzekomo należało do legendarnego managera WWE, Bobby’ego Heenana. Nieco później zostało ono potwierdzone przez żonę Heenana, której konto istniało już od kilku miesięcy. Profile były zweryfikowane przez Twittera.

Should have lasted longer but streaks are made to be broken. https://t.co/LdSVcF329g
— Bobby Heenan (@RealBobbyHeenan) July 2, 2016
Book Bobby for your event at info@primetimeappearances.com @PrimeTimeAppear
— Cynthia Heenan (@Cynthia_Heenan) June 25, 2016

Redaktorzy strony „The Sheet” skontaktowali się w tej sprawie z żoną Bobby’ego, Cynthią. Okazało się, że oba te profile są fałszywe. Wiele stron zaczęło nawoływać fanów, aby zgłaszali podrobione konta.

Przyjaciel Bobby’ego Heenana, WWE Hall of famer Gene Okerlund także zareagował na tę sytuację. Poprosił fanów, aby przestali obserwować te profile, które aktualnie zostały już usunięte przez administratorów Twittera.

– Wiele stron podaje, że Yoshihiro Tajiri podpisał już nową umowę z WWE i pozostanie w federacji po zakończeniu turnieju WWE Cruiserweight Classic.

Tajiri opuścił WWE w 2005 roku, a ostatni raz zawitał tam podczas gali ECW One Night Stand w 2006 roku. Od tamtego czasu zawodnik nie pojawiał się w WWE i walczył na całym świecie w takich federacjach jak TNA czy New Japan Pro Wrestling. Ostatecznie Tajiri wylądował w Wrestle-1, lecz jego kontrakt wygasł w tym tygodniu, a on razem z innymi zawodnikami nie przedłużył umowy z tą federacją.

Informacje te nie są jednak jeszcze potwierdzone, w razie jakichkolwiek aktualizacji będziemy was informować.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778