ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cody Rhodes w „Arrow”

batt_10062013rf_1068-bbe150a7212a23956a55daf13b6fb6a3-1

Była gwiazda WWE, Cody Rhodes, pojawi się w trzecim odcinku bieżącego sezonu serialu „Arrow”, gdzie wcieli się w dillera narkotyków terroryzującego Star City. The CW wydało następującą zapowiedź odcinka:

Gwiazda Wrestlingu Cody Rhodes wprowadzi SmackDown do Star City, gdzie Oliver (Stephen Amell) ma nową drużynę. Członkowie są gotowi wyjść na ulice, ale Oliver uważa, że potrzebują jeszcze czasu. Wild Dog (Gościnna gwiazda – Rick Gonzalez) na własną rękę postanawia zająć się Derekiem Sampsonem (Gościnnie Cody Rhodes), który handluje narkotykami i terroryzuje Star City. Sampson okaże się silniejszy od Wild Dog’a i Zielona Strzała będzie musiał zmierzyć się z nim twarzą w twarz, aby uratować członka zespołu.

Odcinek zostanie wyemitowany 19 października na The CW.

Gwiazda „Arrow” – Stephen Amell pojawił się w telewizji WWE kilka lat temui, gdzie na SummerSlam 2015 Amell i Neville pokonali Cody’ego Rhodes’a i King’a Barrett’a.

Komentarze

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778