ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cody o możliwej walce z Danielem Bryanem, Austin Aries o swojej walce na WrestleManii i więcej!

– Niedawno odbyła się konferencja prasowa przed walką Cody’ego Rhodesa z Okadą. Cody został zapytany między innymi o możliwość walki z Danielem Bryanem.

To są tylko spekulacje, Daniel niedawno został ojcem i kocha swoją żonę. Cieszy się aktualnym życiem. Naprawdę dziwi mnie fakt, że został postawiony w takiej pozycji i musiał zakończyć swoją karierę. Jeśli by chciał to na pewno by do tej walki doszło, ale nie sądzę żeby to było potrzebne.

Daniel Bryan powiedział, że to co pisał na Twitterze to tylko żart. Cody skomentował całą sytuację.

Gdyby była taka możliwość chętnie bym z niej skorzystał, na galę ROH przyszłoby około 10000 osób.

– Austin Aries w wywiadzie dla Sporting News opowiadał o swoim pierwszym występie na WrestleManii.

Bycie pierwszym zawodnikiem, który wychodzi na WrestleManii przy takiej publiczności to dla mnie naprawdę specjalny moment w karierze. Byłem bardzo podekscytowany, zjadłem kilka bananów przed walką. To było świetne.

– WWE na swoim kanale YouTube opublikowało TOP 10 momentów z ostatniego SmackDown Live. Filmik możecie zobaczyć poniżej.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783