ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co z walką Stylesa z Bryanem? Znana tenisistka w WWE? Oraz więcej!

– Jak informowaliśmy wcześniej, John Cena oraz Daniel Bryan nie mają zamiaru pojawić się w Arabii Saudyjskiej, aby wystąpić w Crown Jewel ze względu na ostatnie wydarzenia związane z morderstwem arabskiego dziennikarza.

Cena miał wziąć udział w WWE World Cup, jednak podczas wczorajszego odcinka Monday Night RAW został zastąpiony przez Bobby’ego Lashleya. Co z Danielem Bryanem? PWInsider podało informację, że WWE planowało nagrać pojedynek Stylesa z Bryanem w WWE Performance Center i odtworzyć go podczas Crown Jewel, tak samo jak było to w przypadku Ultimate Deletion Matta Hardy’ego i Braya Wyatta. Pomysł ten został jednak porzucony wczoraj. Na ten moment nie wiadomo jak federacja planuje rozplanować zniknięcie Bryana z karty, jednak wiadomo, że pojawi się on na dzisiejszym SmackDown LIVE w celu promocji walki.

– Największe serwisy internetowe kilka dni publikowały informację o rzekomej pracy znany na cały świat utytułowanej tenisistki Sereny Williams w WWE. O co chodzi? Cała plotka pojawiła się po wywiadzie, którego udzieliła Stephanie McMahon dla The Sun. Córka Vince’a McMahona powiedziała: „Serena! I want Serena. She’s awesome.”

Serena! Chcę Serenę. Ona jest niesamowita!

Nie ma wątpliwości że zakontraktowanie takiej persony przyciągnęłoby do WWE ogrom nowych fanów.

– Według informacji z mediów społecznościowych Cody’ego Rhodesa, Adama Page’a oraz The Young Bucksów, nie są oni już członkami stajni The Bullet Club. Podczas rejsu Chrisa Jericho zawodnicy przyznali, że oficjalnie nie należą już do grupy. Potwierdził to również Kenny Omega. Cody przyznał, że on, bracia Jackson oraz Page wykonają niedługo kolejny ruch jako grupa, z powodu kończących się kontraktów. Jak wiemy, jakiś czas temu pojawiły się informację na temat tego, że Adam Page oraz The Young Bucks pojawią się w WWE po wygaśnięciu ich kontraktów z ROH i NJPW. Jednak nie wiadomo, czy o tym mówił Cody. Cały świat wrestlingu wie, jakie stosunki ma Cody Rhodes z WWE, więc jego powrót do federacji byłby ogromnym szokiem. Natomiast nic nie wiadomo na temat Kenny’ego Omegi. Co do członków Bullet Club, Tama Tonga udostępnił tweeta, w którym zaprezentował aktualnych członków Bullet Club. Jak widać brakuje tam m. in. Marty’ego Scurlla:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778