ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co z tytułem IC na No Mercy? Dlaczego Strowman zdominował Cenę na RAW? Big Cass o relacji z Carmellą


– Już w przyszłą niedzielę odbędzie się No Mercy PPV. Na ten moment karta przedstawia się następująco:

WWE Universal Championship Match
Brock Lesnar (c) vs Braun Strowman

Singles Match
John Cena vs Roman Reigns

WWE Raw Tag Team Championship Match
Seth Rollins & Dean Ambrose (c) vs Cesaro & Sheamus

WWE Raw Women’s Championship Match
Alexa Bliss (c) vs Sasha Banks vs Nia Jax vs Emma

Singles Match
Finn Balor vs Bray Wyatt

Cruiserweight Championship Match

Neville (c) vs Enzo Amore

Wciąż jednak nie znamy przyszłości Intercontinental Championship. Na dzień dzisiejszy The Miz nie ma żadnego przeciwnika i możliwe jest, że nie będzie broniony na drugim z rzędu PPV. Oryginalny plan zakładał walkę The Miza z Jasonem Jardonem, która miała odbyć się już na SummerSlam, jednak z powodu słabo rozwiniętego feudu miał zostać przesunięty właśnie na No Mercy, ale obaj zawodnicy poszli w różnych kierunkach. Wciąż możliwe jest jednak, że WWE zdecyduje się ogłosić tę walkę tydzień przed galą.

– Na ostatnim RAW mieliśmy okazję obejrzeć pojedynek pomiędzy Johnem Ceną i Braunem Strowmanem. Walka zakończyła się dyskwalifikacją, gdyż Monster Among Men użył schodów do znokautowania przeciwnika i wykonał na nich Powerslam na Johnie Cenie. Powodem tego okazuje się być absencja Ceny. Mr. Hustle Royalty and Respect będzie przebywał w Chinach na Live Evencie SmackDown Live, a starcie z Braunem „usunęło” Cenę z występu na poniedziałkowej tygodniówce.

– Big Cass wziął udział w Sam Roberts’ Wrestling Podcast, gdzie został zapytany o jego związek z Carmellą i trudności z jakimi się zmagają (bycie w przeciwnych brandach):

Oh tak, nigdy się nie widzimy. Widzimy się tylko półtora dnia w tygodniu! Wydaje mi się, że jesteśmy jedyną parą w WWE która nie jest w tym samym brandzie jeśli się nie mylę. Jestem w niemal 100% pewien, że tak właśnie jest. Tak, jesteśmy jedyną taką parą. Jest ciężko. Widzimy się w końcu tylko półtora dnia w tygodniu. Rozmawiamy o wszystkim poza wrestlingiem. Staramy się o tym nie wspominać. Jest tego po prostu za dużo. Tak, staramy się trzymać od tego z dala jeśli to możliwe.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556