ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co z The New Day? Kolejne gwiazdy w Talk is Jericho, Reakcja hinduskich komentatorów na zwycięstwo Mahala i więcej!

– W najbliższy piątek odbędzie się kolejny odcinek Talk is Jericho. Gośćmi tego odcinka będą Jeff Hardy i Dean Ambrose. Chris Jericho aktualnie przebywa na trasie koncertowej ze swoim zespołem Fozzy, choć jest zapowiedziany na kilka live eventów WWE.

– The New Day powróci do WWE już jutro podczas SmackDown Live. Będzie to ich pierwszy występ na Niebieskiej Tygodniówce jako część tego rosteru. Prawdopodobnie rozpoczną feud z aktualnymi mistrzami tag teamów – The Usos.

– Zeszłej nocy Backlash zanotowało 2 miejsce, jeśli chodzi o interakcyjność fanów na Twitterze i Facebooku. 37 tysięcy użytkowników wykonało 185 tysięcy różnych interakcji na Twitterze. Jest to spadek w porównaniu z poprzednim PPV, jakim był Payback – 243 tysiące interakcji i 43 tysięcy użytkowników. Na Facebooku również aktywność była mniejsza – z 275 tysięcy interakcji i 144 tysięcy użytkowników liczba zmniejszyła się do 216 tysięcy interakcji i 113 tysięcy autorów.

– Hinduscy komentatorzy nie kryli radości ze zwycięstwa Jindera Mahala:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552