ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co z heatem Owensa i Zayna? Niezadowolenie wsród zawodniczek, Kane chwali Mahala

– Pojawiły się nowe informacje dotyczące heatu na Kevina Owensa i Samiego Zayna. Przypomnijmy, że zostali oni odesłani do domu z trasy po Europie z powodu niedyscyplinarnego zachowania. Mówi się, że WWE nie ma już żadnego heatu w stosunku do Kevina Owensa, jednak wciąż mają na pieńku z Zaynem. Możliwym argumentem dlaczego oficjele tak szybko pogodzili się z KO może być fakt, że nowy dokument WWE 365 poświęcony jemu odniósł wielki sukces na WWE Network.

– W związku z powołaniem do main rosteru aż 5 zawodniczek z NXT, kilka wrestlerek o słabo wyśrubowanej pozycji miało być z tego powodu niezadowolonych. Uważają one, że dodanie do rosterów Sarah Logan, Mandy Rose, Ruby Riot, Liv Morgan i Sonyi Deville jeszcze bardziej osłabi ich status.

– W wywiadzie dla timesofindia.indiatimes.com, Kane wypowiedział się w sposób bardzo pochlebny na temat Jindera Mahala:

Stworzył świetną historię. Był w WWE lata temu, później opuścił federację. Gdy powrócił, zaliczył ogromny postęp w umiejętnościach i wyglądzie i został mistrzem świata. Sądzę, że ktoś jak Jinder powinien być inspiracją dla każdego zawodnika WWE.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783