ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co wydarzyło się podczas Talking Smack ?, Zebranie pracowników w TNA, Filmy z kanału WWE

talking-smack

– Podczas wczorajszego Talking Smack doszło do kilku kontrowersyjnych sytuacji. Najpierw wściekła Alexa Bliss domagała się rewanżu o SmackDown Women’s Championship, natomiast na koniec programu pojawił się The Miz wraz ze swoją żoną Maryse. Zawodnik jednak nie wypowiadał się, a jedynie komunikował się za pomocą Maryse. Do obu sytuacji w programie sytuacji odniósł się GM SmackDown Live Daniel Bryan, który stwierdził, że Alexa na pewno zasługuje na rewanż, choć nie jest pewien czy on jej go da. Co do sytuacji z Mizem Bryan dał do zrozumienia, że z chęcią pozbędzie się go ze swojej tygodniówki, jeżeli ten przegra swój mecz o pas Interkontynentalny na przyszłym SmackDown Live.

– TNA zorganizowało wczoraj spotkanie z rosterem, podczas którego Dixie Carter potwierdziła, że Eric Nordholm z Anthem Media dołączy do zarządu. Podziękowała przy okazji za wsparcie finansowe, a Nordholm dodał, że nowa umowa współpracy to wielka szansa zarówno dla TNA, jak i Fight Network. Przy okazji Carter potwierdziła, że Dave Lagana zrezygnował z pracy i nie ma już z nimi Billy’ego Corgana. Aktualnie w skład Creative Teamu wchodzą John Gaburick, Matt Conway i Madison Rayne, ale pracują nad pozyskaniem nowych pracowników kreatywnych.

– Na koniec kilka filmów z kanału WWE na YouTubie:

– Top 10 momentów ze SmackDown Live:

– Canvas 2 Canvas przedstawiające Sashę Banks:

– Na koniec challlenge, w którym gwiazdy Performance Centere udawały manekiny:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743