ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co wydarzyło się podczas NXT, Sytuacja przy stoliku komentatorskim RAW oraz więcej!

– Okazuje się, że David Otunga nie będzie komentował od poniedziałku Monday Night RAW, bowiem udał on się na plan filmowy i do telewizji wróci za kilka tygodni. Istnieje kilka możliwości zastąpienia byłego członka Nexusa, na przykład dołączeniem do stolika komentatorskiego Jima Rossa lub Jerry’ego Lawlera. Są też szanse, że będzie to Michael Cole czy Corey Graves.

– Podczas wczorajszego NXT z Żółtą Tygodniówką pożegnał się Shinsuke Nakamura, Drew McIntyre pokonał Oney’a Lorcana w swoim pierwszym meczu po powrocie do WWE. Swoje walki wygrali także Ruby Riot (pokonując Kimberly Frankele), #DIY (pokonując Dylana Miley’ego i Michaela Blaisa) oraz Aleister Black (squashując Corey’a Hollisa w 29 sekund). Mogliśmy też zobaczyć nowy theme song i intro.

– Na przyszłotygodniowy epizod NXT zapowiedziany został Steel Cage Match pomiędzy Ericiem Youngiem oraz Tyem Dillingerem.

– Okazuje się, że nieobecność Stephanie McMahon spowodowana jest tym, że postanowiła ona udać się na wakacje na Karaiby zaraz po weekendzie WrestleManii. Nie wiadomo natomiast czy wraz z nią przebywa tam Triple H oraz jak długo nie obejrzymy komisarz RAW w telewizji.

– Na koniec NXT Fallout:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552