ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co wydarzyło się po RAW? WWE podpisało kontrakt z topową gwiazdą sceny niezależnej, Bilety na NXT UK Takeover: Blackpool wyprzedane!

– Po tym, jak RAW zeszło z anteny, odbył się Dark Match.

W Dark Main Evencie Ronda Rousey, Sasha Banks, Bayley, Natalya oraz Ember Moon pokonały Taminę Snukę, Nię Jax, Liv Morgan, Ruby Riott i Sarę Logan. Pojedynek zakończył się po tym, jak Ronda Rousey poddała Liv Morgan poprzez Armbar.

– Jak podaje PWInsider, WWE podpisało kontrakt z WALTER’em – gwiazdą europejskiej sceny niezależnej. Prawdopodobnie to właśnie podpisanie umowy z federacją Vince’a McMahona spowodowało, że zawodnik na początku zeszłego miesiąca utracił PWG World Championship na rzecz Jeffa Cobba. Pro Wrestling Guerrilla chciało jeszcze ściągnąć WALTER’a na pożegnalny występ na ich gali w grudniu, jednakże wszystko wskazuje na to, że kontrakt z WWE nie pozwoli zawodnikowi na pożegnanie się z fanami PWG. Warto dodać, że kilka miesięcy temu pojawiały się informacje o tym, że World Wrestling Entertainment jest zainteresowane pozyskaniem tego wrestlera.

Poniższy filmik pokazuje, jakim stylem w ringu operuje WALTER:

ZOBACZ TEŻ – POWRÓT BRAY’A WYATTA, WYNIKI STARRCADE

– Jak podaje na swoim Twitterze Triple H, bilety na NXT UK TakeOver: Blackpool rozeszły się w niecałe 3 godziny!

Sama gala odbędzie się 13 stycznia przyszłego roku.

– Na sam koniec 8 najlepszych wejść z samochodami w roli głównej:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778