ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co wydarzyło się po RAW? , AJ Styles zostaje w WWE oraz więcej!


– Dzisiejsze Monday Night RAW zakończyło się porażką Setha Rollinsa z Drew McIntyre’em. Kiedy tygodniówka schodziła z anteny, kamera skierowana była na Brocka Lesnara i Paula Heymana.

Jednak jak to WWE ma w zwyczaju, przygotowali dla fanów coś jeszcze po emisji Monday Night RAW. Osłabionego po starciu Rollinsa zaatakował Baron Corbin. Były Generalny Menadżer Czerwonej Tygodniówki wbiegł do ringu i zaczął kopać Rollinsa. Chwilę później z odsieczą przybył Dean Ambrose, który z łatwością rozprawił się z Corbinem. Całe zajście możecie obejrzeć poniżej:

– Kiedy powstało All Elite Wrestling, pojawił się ogrom pytań i spekulacji na temat przyszłości takich zawodników jak AJ Styles, Karl Anderson czy Luke Gallows. O The Club informowaliśmy już was tutaj oraz tutaj. Natomiast w kwestii AJ Stylesa, były mistrz WWE za pośrednictwem Twittera wyjawił, że podpisał nową umowę z WWE:

To najnowszy członek mojej rodziny. Ponadto, podpisałem nowy kontrakt z WWE. Co za słodki, mały gość.

– Były zawodnik WWE Adam Rose, za pomocą swojego konta w serwisie Instagram ogłosił, że jego przygoda z profesjonalnym wrestlingiem dobiegła końca. Nie jest to niespodzianka biorąc pod uwagę to, że Rose w 2017 roku w jednym z wywiadów ujawnił, że w ciągu jednego roku zakończy karierę. Tak się jednak nie stało i problemy finansowe zmusiły Rose’a do dalszej pracy w 2018 roku. Wpis możecie przeczytać poniżej:

 

Chcę ogłosić moją pełną emeryturę z cudownego świata profesjonalnego wrestlingu. To była niesamowita przejażdżka. Będę spełniał wszystkie obecnie zarezerwowane terminy, ale nie będę przyjmował dalszych rezerwacji. Dziękuję fanom, którzy mnie wspierali, promotorom, którzy mnie rezerwowali, wszystkim dobrym braciom i siostrom, którzy pracowali ze mną. Głównie dziękuję @wwe za pozwolenie 9-letniemu południowoafrykańskiemu chłopcu przeżyć swoje marzenie. Wiele błogosławieństw i miłości dla wszystkich. Do widzenia i dziękuję.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778