ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co wiemy po ostatnich epizodach AEW Dynamite i NXT Live?

– Poniższa paczka zawiera informacje z ostatnich epizodów AEW Dynamite i NXT

Zacznijmy od AEW. Na ostatnim Dynamite zostaliśmy poinformowani, że walka pomiędzy Kennym Omegą, a Jonem Moxleyem na gali Full Gear będzie Unsanctioned Matchem. Oznacza to, że w walce nie będzie dyskwalifikacji i wyliczeń, a także nie będzie się ona liczyła do statystyk i nie wpłynie na pozycję obu panów w kontekście ewentualnej walki o AEW World Championship.

Oprócz tego dowiedzieliśmy się jak będzie nazywał się w AEW zespół Santany i Ortiza. Członkowie Inner Circle jako tag team będą przedstawiać się jako Proud – N – Powerful. Przypomnijmy, że w Impact Wrestling panowie byli znani jako LAX – Latin American Xchange, jednak wraz z wygaśnięciem ich kontraktów z byłym pracodawcą zawodnicy stracili nazwę swojego tag teamu, gdyż prawa do niej ma byłe TNA.

Ostatecznie w finale turnieju o AEW World Tag Team Championship SCU, czyli Scorpio Sky i Frankie Kazarian pokonali Pentagona Jr’a. i Rey’a Fenixa, czyli Lucha Bros i zdobyli tytuły mistrzowskie.

Karta AEW Full Gear PPV:

1. AEW World Championship Match
Chris Jericho (C) vs. Cody

2. Unsanctioned Match
Kenny Omega vs. Jon Moxley

3. Tag Team Match
Power – N – Powerful (Santana & Ortiz) vs. The Young Bucks (Matt & Nick Jackson)

4. Normal Match
PAC vs. „Hangman” Adam Page

– Z kolei na ostatnim NXT, GM żółtej tygodniówki William Regal ogłosił, że po chaosie jaki wybuchł pomiędzy szatnią kobiet dojdzie do pierwszego War Games Matchu pomiędzy zespołami dowodzonymi przez Rheę Ripley i NXT Women’s Champion Shaynę Baszler. Można się jednak spodziewać kto znajdzie się w którym zespole. Face’owy team prawdopodobnie zasilą Tegan Nox, Dakota Kai i Candice LeRae. Natomiast do Shayny dołączą Jessamyn Duke, Marina Shafir i Io Shirai.

– Z wypowiedzi z końcówki Tommasso Ciampy można też wnioskować, że na najbliższym TakeOverze zobaczymy też męski War Games Match lub Survivor Series Elimination Match. Można się spodziewać walki The Undisputed Era & Finn Balor vs. Tommaso Ciampa & Matt Riddle & Keith Lee & Johnny Gargano i jeszcze jednym zawodnikiem..

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556