ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co w najbliższym odcinku Impact Wrestling, Debiut Rhodesa w TNA oraz więcej!

Impact-Wrestling-tna
– Na najbliższy odcinek Impact Wrestling zostały zapowiedziane dwa pojedynki.

Pierwszym z nich jest starcie Eddiego Edwardsa z obecnym TNA X Division championem DJ Zema Ionem. Walką wieczoru natomiast będzie 4-on-4 Lethal Lockdown match, gdzie zobaczymy drużynę Ethana Cartera III i drużynę Bobby’ego Lashley’a. Kapitan zwycięskiej drużyny będzie mógł wybrać stypulację w pojedynku EC3 vs. Lashley o pas wagi ciężkiej TNA na Bound for Glory 2016. Poniżej zapowiedź 8-osobowej walki:

– Podczas wczorajszego epizodu Impact Wrestling została wyemitowany filmik, który poinformował fanów, że Cody Rhodes zadebiutuje podczas gali Bound for Glory 2016:

Sam zawodnik skomentował swoje przybycie do TNA następująco:

– Będąc przy temacie byłego zawodnika WWE to wygląda na to, że nie będzie on mógł w TNA TV używać swojego dotychczasowego ring name’u. Jak widać na powyższej zapowiedzi federacja nazywała go Cody. Pojawiły się jednak informacje, że włodarze TNA mają pomysł jak obejść prawa autorskie WWE bez ich łamania.
Jak wynika z wypowiedzi Dave’a Meltzera, Cody oraz jego żona Brandi, która też niedawno podpisała kontrakt z federacją mają w planach program z Mikiem Bennettem oraz Marią Kanellis. Przy wejściu pary na ring konferansjerzy mają zapowiadać ich jako Cody & Brandi Rhodes. Wynika to z tego, że żona byłego wrestlera WWE może swobodnie używać tego nazwiska w telewizji, ponieważ sama nazwa Brandi Rhodes nie jest zarejestrowana przez federację Vince’a McMahona.