ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co sprowadza Vince’a McMahona na RAW?

– Jak informowaliśmy wcześniej tutaj, prezes WWE Vince McMahon powróci już podczas dzisiejszego odcinka Monday Night RAW.

Co jednak dokładnie spowodowało taką decyzję? Opcją której jest pewny każdy są słabe ratingi ostatnich odcinków Czerwonej Tygodniówki WWE. Druga sprawa dotyczy przegranej Barona Corbina przeciwko Braunowi Strowmanowi podczas ostatniego PPV, WWE TLC. Na szali tego pojedynku była posada Corbina, jaką jest Monday Night RAW General Menager oraz title shot dla Strowmana w przypadku jego wygranej, a także oficjalne zastąpienie Kurta Angle’a jako Generalnego Managera RAW. Corbin przegrał swoją walkę, więc możemy się spodziewać, że dyrektor WWE przywróci złotego medalistę Igrzysk Olimpijskich na stanowisko, bądź powoła zupełnie nową osobę. Na ten moment nie pojawiły się żadne informacje, kto miałby zostać nowym zarządzającym RAW. Warto zaznaczyć, że są to tylko plotki i spekulacje, a na ten moment nie ma żadnej oficjalnej informacji, która je potwierdza.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556