ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co się dzieje z Dolphem Zigglerem? WWE Network w kolejnym kraju, Oglądalność tygodniówek

– Po przegranej rywalizacji z Shinsuke Nakamurą, Dolph Ziggler zniknął z telewizji. Ostatni raz widziany był podczas Battle Royal o miano pretendenta do tytułu Stanów Zjednoczonych. Powodem jego absencji ma być to, że aktualnie kreatywni nie widzą dla niego żadnych planów i uważają, że nie ma sensu wciskać go nigdzie na siłę. Nie jest to jednak potwierdzona informacja, gdyż inna plotka głosi, że Dolph po powrocie zostanie odświeżony, co zwiastowałoby jakąś zmianę w jego gimmicku.

– WWE ogłosiło na Twitterze, że już od przyszłego piątku do Chin zawita WWE Network.

– Zarówno RAW jak i SmackDown Live zanotowały wzrost oglądalności w porównaniu do zeszłego tygodnia. Czerwoną tygodniówkę oglądało średnio 3,240 miliona widzów, co jest wzrostem o 80 tysięcy osób w porównaniu do zeszłego tygodnia i najlepszym wynikiem od 17 kwietnia tego roku. Niebieskich oglądało zaś 2,584 miliona widzów, czyli o 15 tysięcy więcej niż przed tygodniem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552