ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co oficjele WWE myślą o Alexie Bliss? Powrót Emmy już niedługo i więcej!

– Jakiś czas temu w internecie krążyła fałszywa informacja, że panowała kłótnia na linii Alexa Bliss – Creative Team.Jednakże te raporty nie pasowałyby do tego w jakiej pozycji znajduje się Alexa. Ostatni segment „This is your life” miał oznaczać duże zaufanie i test, czy jest w stanie sobie poradzić z taką sytuacją.

– Emma aktualnie leczy kontuzję, lecz jest już zapowiedziana na Live Eventy w Tokio, które odbędą się 30 czerwca i 1 lipca.

Emma doznała kontuzji barku na Live Evencie w Liverpoolu po złym wylądowaniu po Double Knee Drop od Sashy Banks. Wtedy walka została wstrzymana z powodu tej kontuzji.

– Bryan Alvarez spekuluje, że końcówka walki AJ Stylesa z Dolphem Zigglerem nie wyszła tak, jak była planowana. Prawdopodobnym planem było zakończenie walki, w którym AJ Styles miałby nogę na linie podczas gdy sędzia doliczyłby do 3. Komentatorzy na początku sugerowali to, ale tak się nie stało. Dave Meltzer mówił, że gdyby walka zakończyłaby się bez tego błędu, byłby powód do rewanżu. Teraz nie wiadomo jak zarząd rozwiąże całą sytuację.