ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co na najbliższym SmackDown Live?, Drabinka turnieju Cruiserweightów i więcej


– WWE zapowiedziało na najbliższe SmackDown Live dwa pojedynki. 

W pierwszym z nich R-Truth ponownie będzie bronił mistrzostwa Stanów Zjednoczonych. Walka będzie miała charakter Open Challenge i przeciwnik Trutha zostanie ujawniony dopiero na gali. W zeszłym tygodniu Truth obronił swój tytuł w Triple Threat matchu przeciwko Reyowi Mysterio i Andrade.

– Drugi pojedynek będzie służył podbudowie walki na Fastlane. The Miz zmierzy się w starciu jeden na jeden ze SmackDown Tag Team Championem Jeyem Uso. W narożnikach obu panów staną ich tag team partnerzy, a więc Shane McMahon i Jimmy Uso. Oba zespoły zmierzą się ze sobą w pełnych składach w następną niedzielę na Fastlane, gdy na szali będą mistrzostwa tag teamowe niebieskiego brandu.

– WWE ujawniło także drabinkę turnieju, który wyłoni przeciwnika Buddy’ego Murphy’ego w walce o Cruiserweight Championship na Wrestlemanii 35. W zeszłym tygodniu Tony Nese pokonał Kalisto, a Drew Gulak Briana Kendricka i ci zawodnicy spotkają się w pierwszym z półfinałów. Skład drugiego zostanie wyłoniony w najbliższy wtorek, kiedy to w walkach ćwierćfinałowych spotkają się Oney Lorcan z Humberto Carillo, a Cedric Alexander podejmie Akirę Tozawę. Poniżej graficzne przedstawienie turniejowej drabinki:

– Kilka dni temu Charly Caruso zorganizowała na Twitterze serię pytań, na które odpowiadała „Prawda” lub „Fałsz”. Jedna z osób zadała pytanie, czy reporterka WWE znajdzie się w nowym sezonie Total Divas, na co Caruso odpowiedziała twierdząco. Jest to zatem kolejne nowe nazwisko, które znajdzie się w obsadzie show od telewizji E! Wcześniej potwierdzone zawodniczki to: Rounda Rousey, Natalya, Naomi, Nia Jax, Sonya Deville i Carmella.

– Seth Rollins otworzył w swoim rodzinnym mieście Davenport kawiarnie. Prace nad nią trwały już od kilku miesięcy i w końcu doszło do otwarcia. Więcej o tym w poniższym materiale z kanału WWE na YouTube:

– Top 10 nieczystych ataków Batisty:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778