ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co na dzisiejszym SmackDown?, Powrót starej stypulacji podczas TLC?, Oceny za AEW Full Gear

– Wrestling Observer informuje, że na TLC możemy być świadkami walki pomiędzy Romanem Reignsem a Baronem Corbinem. Jednakże nie będzie to zwykły pojedynek, ani jeden z tytułowych meczy, a Dog Collar Match. Pokrótce o zasadach tego pojedynku. Dwóch wrestlerów jest związanych ze sobą pasem albo łańcuchem. Przedmiot łączący obu zawodników zwieszony jest na szyjach zawodników za pomocą obroży. Oprócz tego awizowane na gale są starcie Ruseva z Bobby’m Lashleyem (Singles Match) oraz Becky Lynch & Charlotte Flair vs. Kabuki Warriors (Kairi Sane & Asuka) w TLC Tag Team Matchu o WWE Women’s Tag Team Championship.

– Dave Meltzer wystawił swoje oceny za walki, które odbyły się podczas AEW Full Gear. Poniżej prezentujemy wszystkie oceny:

Bea Pristley vs. Britt Baker – * i 3/4*

Proud – n – Powerful (Sanatana & Ortiz) vs. The Young Bucks (Matt & Nick Jackson) – **** i 1/4*

Hangman Page vs. PAC – **** i 1/4*

Shawn Spears vs. Joey Janela – *** i 1/4*

SCU (C) (Frankie Kazarian & Scorpio Sky) vs. Private Party (Isiah Kassidy & Marq Quen) vs. Lucha Bros (Pentagon Jr. & Rey Fenix) – **** – AEW World Tag Team Championship Match

Riho (C) vs. Emi Sakura – **** – AEW World Women’s Championship

Chris Jericho (C) vs. Cody – **** i 1/2* – AEW World Championship

Jon Moxley vs. Kenny Omega – **** i 1/2* – Unsanctioned Lights Out Match

– Roster SmackDown jest już w USA, co oznacza, że czas na kolejny, 1055 odcinek Niebieskiej Tygodniówki. Co nas czeka na dzisiejszym epizodzie? Zapowiedź poniżej:

  • W Teamie SmackDown, który wystąpi na Survivor Series, może dojść do zmian. Mustafa Ali & Shorty G postawią swoje miejsca w zespole niebieskich mierząc się w tag team matchu z Dolphem Zigglerem i Bobbym Roode’em
  • Także zespół kobiet może wzbogacić się o nową członkinię. Nikki Cross zmierzy się ze SmackDown Women’s Champion Bayley. Jeżeli Szkotka wygra, to uzupełni skład żeńskiego zespołu SmackDown, w którym znajdują się już Sasha Banks, Dana Brooke, Carmella i Lacey Evans.
  • Kolejna zmiana mistrzów? Tydzień po utracie tytułów The Revival spróbują odebrać The New Day SmackDown Tag Team Championship.
  • Daniel Bryan pojawi się w MizTV, gdzie odniesie się do propozycji Samiego Zayna i ataku The Fienda, które miały miejsce w zeszłym tygodniu.

– Pięć pierwszych wygranych tytułów przez Johna Cenę:

– Ćwiczenie nowej wejściówki przez Sashę Banks:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556