ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co na dzisiejszym SmackDown Live i 205 Live?

– Dzisiejszej nocy odbędą się kolejne epizody SmackDown Live oraz 205 Live.

Na najbliższym SmackDown The New Day pojawią się w MizTV. Goście Miza ujawnią, kto z ich trójki weźmie udział w tegorocznym męskim Money in the Bank ladder matchu. Dodatkowo zostały zapowiedziane trzy pojedynki, z czego dwa będą kwalifikacjami do kobiecego MitB matchu. O udział w ladder matchu powalczą Billi Kay z Laną oraz Naomi z Sonyą Deville.
Trzecią zapowiedzianą walką będzie starcie Daniela Bryana z obecnym mistrzem U.S, Jeffem Hardym. Zwycięzca tego pojedynku zmierzy się w przyszłym tygodniu z Samoą Joe o ostatnie wolne miejsce w męskiej wersji MitB ladder matchu.

WWE skupi się na następujących punktach podczas najbliższego SmackDown Live:

* Kto w przyszłym tygodniu zmierzy się z Samoą Joe o ostatnie wolne miejsce w MitB matchu, Daniel Bryan czy Jeff Hardy?

* The Miz będzie gościł w MizTV The New Day. Kto będzie reprezentował drużynę w MitB matchu?

* Czy Billie Kay uda się dostać do MitB matchu? Czy może to żona Ruseva Lana zasili grono uczestniczek?

* Sonya Deville otrzymała drugą szansę na wzięcie udziału w pojedynku o walizkę z kontraktem. Czy wykorzysta sposobność na wygranie pojedynku kwalifikacyjnego i pokona Naomi?

– Po samej gali SmackDown przyjdzie czas na kolejny epizod 205 Live, gdzie zobaczymy walkę Hideo Itami vs. Akira Tozawa.

Gala SmackDown Live wystartuje dzisiejszej nocy o godzinie 2:00. Zapraszamy do naszej zakładki Live!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778