ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co jest prawdziwym powodem odsunięcia Bookera T od komentowania? Kiedy wróci Samoa Joe?

– Samoa Joe może nie powrócić do WWE przed WrestleManią.

Joe był zapowiedziany na Live Event w MSG, który miał się odbyć 16 marca, ale przestał być na niego zapowiadany. Obecnie były mistrz NXT nie jest zapowiedziany na żadne show przed Tourem po Europie w maju.

Gdy Joe rozmawiał z Bookerem T stwierdził, że jest to kontuzja, w której ciężko określić konkretną datę powrotu. Wiedział tyle, że będzie to po Royal Rumble.

– Dave Meltzer niedawno wypowiadał się na temat odsunięcia Bookera T od stołu komentatorskiego Monday Night RAW i umieszczenia go w Pre-show panelu. Jak się okazuje, nie ma to nic wspólnego z Coreyem Gravesem. Wiele osób doszukiwało się winy w byłym mistrzu Tag Team NXT. Meltzer zdementował tę plotkę. Okazuje się, że Jonathan Coachman był bardzo lojalny wobec WWE przed odejściem do ESPN, i z tego powodu WWE zdecydowało się go zatrudnić ponownie, gdy kontrakt z ESPN wygasł. Ostatecznie doprowadziło to do odsunięcia Bookera T od stołu komentatorskiego.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778