ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co jest powodem dużych walk na tygodniówkach? Dlaczego Asuka będzie występować na RAW, Pierwszy zapowiedziany Hell in a Cell match

– W ostatnim czasie WWE na tygodniówkach dawało walki, które spokojnie mogłyby być walką wieczoru dowolnego PPV. Dave Meltzer odniósł się do tej sytuacji.Głównym powodem takich ruchów jest spadająca oglądalność tygodniówek i fakt, że futbol coraz bardziej zyskuje na popularności.

– Na RAW oficjalnie zostało ogłoszone, że Asuka będzie występować na Czerwonej Tygodniówce. Powinna zadebiutować w okolicach listopada.

Federacja nie zdecydowała się na umieszczenie byłej mistrzyni kobiet NXT na SmackDown Live, ponieważ czują że dywizja kobiet na RAW potrzebuje wzmocnień. Wrestling Observer uważa, że udział Emmy w Fatal 4 wayu na No Mercy jest przykładem braku gwiazd w dywizji kobiet na RAW. Na ten moment WWE nie ma żadnych planów wobec Emmy – została umieszczona w tej pozycji, bo nie ma nikogo innego na to miejsce.

– Dziś podczas ostatniego segmentu SmackDown Live został zapowiedziany pierwszy Hell in a Cell match na galę Hell in a Cell. Uczestnikami walki będą Kevin Owens i Shane McMahon. Gala odbędzie się 8 października.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783