ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co działo się po zejściu SmackDown z anteny? Nowa walka dodana do karty SummerSlam, Materiały z SmackDown Live Fallout i więcej!

dean-ambrose-roman-reigns

– Po wczorajszym SmackDown publika miała okazję zobaczyć dark match z udziałem zawodników z Raw. Mistrz WWE Dean Ambrose razem z Romanem Reignsem zawalczyli przeciwko Sethowi Rollinsowi i Bray’owi Wyattowi.

– Na SmackDown ogłoszony został Six Pack Challenge, który miał wyłonić nowego pretendenta do pasa WWE. Udział wzięli w nim: John Cena, Bray Wyatt, Baron Corbin, Apollo Crews, Dolph Ziggler i AJ Styles. Ostatecznie to Ziggler wygrał starcie po potężnym Superkicku zainkasowanym na Stylesie. Oto zaktualizowana karta na SummerSlam:

1. WWE Championship Match

Dean Ambrose (c) vs. Dolph Ziggler

2. WWE Universal Championship Match

Seth Rollins vs. Finn Balor

3. Normal Match

Brock Lesnar vs. Randy Orton

– Podczas wczorajszego SmackDown Live zapowiedziano, że już za tydzień swój debiut zaliczą American Alpha.

– Oto najnowsze materiały z SmackDown Live Fallout;

Wywiad z Alexą Bliss:

Wywiad z Carmellą:

Wywiad z Dolphem Zigglerem:

– Swoje 47 urodziny obchodzi dzisiaj „The Game” Triple H. 36 lat kończy za to nowy pretendent do pasa WWE, Dolph Ziggler. Obu zawodnikom życzymy wszystkiego najlepszego!

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783