ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co działo się po zejściu Raw z anteny?, Materiały z Raw Fallout, Live event brandu SmackDown i więcej!

bigshow

– Po zejściu Raw z anteny John Cena udał się na zaplecze, a The Club i Seth Rollins zaatakowali Deana Ambrose’a. Na pomoc wybiegli mu The Big Show, Enzo Amore i Big Cass. Odbył się 8-Man Tag Team Match, drużyna face’ów wygrała walkę dzięki Big Showowi, który zgarnął pin na Karlu Andersonie.

– Niedawno informowaliśmy o tym, że 25 września w Indianapolis odbędzie się gala PPV brandu Raw, Clash of Champions. W ten sam dzień w State College odbędzie się także live event, który okazał się być galą brandu SmackDown. Oto lista zapowiadanych zawodników na ten live event: The New Day, Charlotte, The Miz, Kevin Owens, Paige, Sasha Banks, Big Show, Sami Zayn, Cesaro i The Wyatt Family.

– Na kanale WWE na YouTube pojawiło się kilka filmików z serii Raw Fallout, w których Tom Phillips zazwyczaj prowadzi wywiady z zawodnikami zaraz po ich walkach.

Wywiad z Becky Lynch:

Wywiad z Titusem O’Neilem:

Oświadczyny na widowni:

– Na wczorajszym Raw pojawił się The Miz, Maryse oraz The Social Outcast. Wszyscy powrócili do WWE po skończeniu zdjęć do filmu The Marine 5: Battleground w Vancouverze. To samo tyczy się Naomi, zawodniczka jest już w Stanach Zjednoczonych. Oto post, którego The Miz udostępnił na swoim Twitterze po zakończeniu pracy przy filmie:

– E! ogłosiło, że program Total Bellas będzie miał swoją premierę w środę 5 paździerika.

Komentarze

  1. Generalnie mamy już roster Smackdown!: The New Day, Charlotte, The Miz, Kevin Owens, Paige, Sasha Banks, Big Show, Sami Zayn, Cesaro i The Wyatt Family.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556