ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co dolega Eliasowi?, Ważne wydarzenie rodzinne Setha Rollinsa, Wywiady z zaplecza SmackDown

– Okazuje się, że Elias rzeczywiście doznał kontuzji i wycofanie go z KOTR nie jest elementem storyline’u.

Chodzi tutaj o uraz kostki. Nie wiadomo, jak bardzo jest poważny, ale na pewno wyeliminuje go na jakiś czas z ringu. Nie znamy jednak dokładnej daty powrotu byłego 24/7 Championa do ringu. Przypomnijmy, że Elias miał zmierzyć się z Chadem Gablem w półfinale King Of The Ring. W zastępstwie pojawił się Shane McMahon, który jednak uległ byłemu olimpijczykowi. Gable powalczy o zwycięstwo w turnieju z Baronem Corbinem na najbliższym RAW, o czym pisaliśmy TUTAJ.

– Seth Rollins poinformował na Twitterze, że dowiedział się o tym, że ma siostrę i brata, o czym wcześniej nie miał pojęcia. To kolejne duże wydarzenie w życiu prywatnym Universal i RAW Tag Team Championa. Niecałe dwa tygodnie temu zaręczył się on z Becky Lynch:

Przez wiele dziwnych zbiegów okoliczności odkryłem, że mam brata i siostrę (której nie ma na zdjęciu), o których istnieniu nie miałem pojęcia. Dziękuje 23andMe za to, że łączą ludzi razem. Życie jest niesamowite, a my jesteśmy bardzo szczęśliwy, że możemy tego doświadczyć

– Dzisiaj kończy się pewna epoka w historii NXT. Po raz ostatni ujrzymy nagrany epizod żółtej tygodniówki. Od przyszłego tygodnia NXT przechodzi na 2-godzinny format „na żywo”. Już teraz na przyszły tydzień zapowiedziano trzy pojedynki:

NXT North American Championship Match
Velveteen Dream (C) vs. Roderick Strong

NXT Women’s Championship #1 Contender Triple Threat Match
Mia Yim vs. Io Shirai vs. Bianca Belair

Street Fight 
Killian Dain vs. Matt Riddle

– Na sam koniec materiały z zaplecza SmackDown Live i wywiady z The Mizem, Charlotte Flair, Intercontinental Championem Shinsuke Nakamurą, Chadem Gablem i SmackDown Women’s Champion, Bayley: