ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co Daniel Bryan myśli o Brocku Lesnarze? Repliki mistrzostw na RAW, Nowa twarz w AEW

– Mistrz WWE – Daniel Bryan niedawno rozmawiał z Newsweek, aby wypromować swój niedzielny pojedynek z AJ Stylesem podczas WWE PPV Royal Rumble. Bryan pochwalił mistrza WWE – Brocka Lesnara za mecz na Survivor Series. Mówił, że bardzo długo na to czekał i był bardzo zadowolony z wyniku. Bryan został zapytany, jak wyglądałby mecz, gdyby był jeszcze babyface’em.

To byłby inny pojedynek. Jednym z wyzwań związanych z tym meczem, a konkretnie z punktu widzenia creative teamu, było: ‚ok, on właśnie został tym złym jakoś 5 lub 6 dni temu, nie może tam wyjść i być dobrym facetem. Więc jak wyjść i sprawić, żeby ludzie zechcieli zobaczyć jak pokonuję Brocka, ale pod koniec wciąż mnie nienawidzili?’ Czuję, że udało nam się to bardzo dobrze. To też jest zabawne, ponieważ wiele osób krytykuje Brocka Lesnara, szczególnie fani wrestlingu, ale według mnie jest świetnym zapaśnikiem, od dawna chciałem zrobić z nim walkę. To jest interesujące. Wielu ludzi mnie dopinguje, ale ja tego nie lubię, ponieważ chcę być najbardziej znienawidzonym facetem w firmie, chcę być bardziej znienawidzonym niż Brock Lesnar.

 

– PWInsider donosi, że mistrz Universal – Brock Lesnar i mistrzyni kobiet RAW – Ronda Rousey używali replik tytułów mistrzowskich na najnowszym RAW. Według portalu, WWE zazwyczaj ma w pogotowiu wiele wersji tytułów w przypadku jakichkolwiek problemów. Jednak w tym przypadku wydaje się, że Brock Lesnar i Ronda Rousey otrzymali po prostu niewłaściwe pasy lub pozostawili je w domu.

 

– Wiceprezes All Elite Wrestling – Cody Rhodes zaprezentował dziś na swoim kanale YouTube premierowy odcinek ‚The Road to Double Or Nothing’. Film pokazuje, że do AEW dołączył ‚Jungle Boy’ Nate Coy. 21-latek jest synem aktora Luke’a Perry’ego. Zadebiutował na kalifornijskiej scenie niezależnej w 2015 roku. Krążyły pogłoski, że AEW zaoferowało mężczyźnie dwuletnią umowę, ale Jungle Boy przyprowadził swojego ojca i prawników do negocjacji, decydując się na krótszą umowę. Długość transakcji nie została potwierdzona.