ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co dalej z WrestleSpot?

Witamy was po krótkiej przerwie – tęskniliście? Mamy nadzieję że tak, ponieważ WrestleSpot powoli będzie do was wracać. Od dnia dzisiejszego na stronie powoli będą pojawiać się nowe wpisy i materiały abyście Wy, fani wrestlingu mieli skąd czerpać informacje o tym co tak bardzo wszyscy kochamy! W tym miejscu chcielibyśmy również przeprosić naszych czytelników za tę przerwę. Mimo tego że pisząc wiadomości i felietony pracujemy zdalnie, światowa pandemia skomplikowała nam plany – nałożyło się na to wiele czynników, między innymi lekcje online czy praca zdalna. Wszystko jednak wraca już powoli do normy, a my jesteśmy gotowi powrócić do pracy! Dodatkowo ogłaszamy nabór nowych osób do naszej redakcji, więcej informacji o rekrutacji pojawi się jeszcze dzisiaj!

Już niedługo wrócimy do was z nowymi informacjami z WWE, AEW, Impact Wrestling itd., sami wiecie ile jest tego do wyboru.

 

Pozdrawiamy, redakcja WrestleSpot.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556