ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co dalej z Sin Carą, Ślub Daniela Bryana i Brie Belli

– Nie zostało jeszcze oficjalnie powiedziane, że Sin Cara rozstał się już na stałe z WWE. Dla niewtajemniczonych to Hunico walczył na wczorajszym Raw w stroju Sin Cary. 

Wszyscy wiemy jak wygląda, a może raczej wyglądał status meksykanina w federacji od momentu jego debiutu. Zarząd WWE uważa, iż Cara za często ulegał kontuzją i nie dawał z siebie wszystkiego podczas walk. Poza tym istnieje przekonanie, iż luchador uważał się za dużą większą gwiazdę niż był w rzeczywistości. Sin Cara był pierwszym zawodnikiem, z którym to już Triple H podpisał kontrakt. Dlatego też szykowane dla niego były wielkie plany, z których WWE nie zamierza  jeszcze rezygnować.

– Początkowo ślub Daniela Bryana i Brie Belli miał odbyć się w kwietniu. Danielson przyznał podczas podcastu ze Stonem Coldem, że data nie została jeszcze do końca ustalona, jednak planowany jest pierwszy tydzień po WrestleManii XXX, gdyż będzie to pierwszy wolny termin obu gwiazd.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778