ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co dalej z Sheamusem? Dlaczego WWE zrezygnowało z Bad News Barretta i więcej!

– Dave Meltzer w swoim podcaście omawiał temat kontuzji Sheamusa, która może doprowadzić nawet do zakończenia kariery. Meltzer wspominał, że WWE w najbliższym czasie będzie starało się chronić Sheamusa od pogorszenia jego stanu zdrowia. Podczas ostatnich Live Eventów występował w 6-man Tag Team Matchach i prawie w ogóle nie był w ringu.

– Podczas wywiadu dla We Are Defiant Wade Barrett wypowiedział się na temat gimmicku Bad News Barrett. Głównym powodem porzucenia gimmicku przez WWE była zbierana reakcja.

Zostałem poinformowany szczegółowo dlaczego nie mogę używać mojego powiedzenia ” I’m afraid I’ve got some bad news”.  WWE chciało żebym był heelem, ale reakcja była zupełnie odwrotna. Zbierałem reakcje jak face, stwierdziłem że mógłbym spróbować być face’em bo nigdy nim nie byłem. Ostatecznie nie zdecydowali się na to i zostałem King Barrettem, szkoda że to tak się potoczyło ale nie było to zależne ode mnie.

– WWE na swoim kanale YouTube opublikowało walkę Dolpha Zigglera z Deanem Ambrose’em z Night of Champions 2013. Walkę możecie zobaczyć poniżej.