ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co dalej z Enzo Amore? Uzależnienie Mike’a Kanellisa i więcej!

– Dave Meltzer donosi, że problemy Enzo nadal trwają.Jak się okazuje Amore nadal „Nie chce się zamknąć” na temat tego z kim się spotykał i kogo poznał w czasie kiedy mieszkał w Los Angeles. Publikuje również bardzo dużo zdjęć ze swoimi znajomymi na portalach społecznościowych. Na jednym z nich pokazał nawet bilet wart 10000$ na walkę Conora McGregora z Floydem Mayweatherem.

Przeniesienie go do dywizji Cruiserweight jest kulminacją wszystkich jego problemów. Wiele osób związanych z biznesem zastanawia się już kiedy dojdzie do zwolnienia Enzo Amore.

– Powodem absencji Mike’a Kanellisa w TV jest fakt, że leczy się od uzależnienia od środków przeciwbólowych. Maria opublikowała na ten temat post na Instagramie.

 

This was the first week of my husband’s recovery from prescription drugs. This was the hardest week of my life. People try and give advice or you can read every book but the truth is there is no right way for a person to get clean. My husband was addicted to prescription drugs and I didn’t know. You blame yourself. You blame the business. You blame God. But, anyone can become addicted. No one is safe. A glamorous job doesn’t protect you from addiction. It truly makes you wonder about everyone around you. Is that person hurting? What’s that person’s story? In these photos you see Mike in the hospital, finding his appetite, trying to workout, having a match for the first time at WWE, and playing with my niece with the marks from the Clonidine patch the hospital gave him still on his arm. Addicts don’t look like the people in the movies sometimes. They are just people that took a road they shouldn’t have. Mike is doing great. He channeled all that energy into working out and being healthy. Mike wanted to quit. Now, as we move forward even though the road is hard. It’s the right road. I love you, My Friend. WE believe in you. You are a hero to so many. Keep Fighting. Keep Pushing. Be the Miracle. @therealmichaelbennett #keepingupwithkanellises #holdhandsnothate #poweroflove

Post udostępniony przez Maria Kanellis-Bennett (@mariakanellis)

To był pierwszy tydzień terapii mojego męża, który uzależnił się od leków przeciwbólowych. To był najcięższy tydzień w moim życiu. Ludzie mogą udzielać porad, można czytać książki, ale tak naprawdę nie ma sposobu na to by być czystym. Nie wiedziałam o uzależnieniu męża. Można obwiniać siebie, biznes, czy Boga, ale każdy może się uzależnić. Nikt nie jest bezpieczny. Dobrze płatna praca nie gwarantuje tego, że się nie uzależnisz. To naprawdę daje do myślenia co mogą czuć ludzie wokół Ciebie. Na tych zdjęciach widzicie Mike’a, który odzyskuje apetyt, próbuje ćwiczyć na siłowni i to jak się bawi z moją siostrzenicą. Uzależnieni ludzie nie wyglądają na takich jak w filmach. Oni są ludźmi, którzy przeszli tyle co nie powinni. Mike się dobrze czuje i skupia swoją energię na ćwiczeniu. Mike chciał zakończyć karierę. W tej chwili skupiamy się na tym co teraz będzie, będzie to ciężka droga. Kocham Cię, wierzymy w Ciebie. Jesteś bohaterem dla wielu, walcz dalej i bądź cudowny.

– WWE opublikowało na swoim kanale YouTube TOP 10, w którym możecie zobaczyć 10 najbardziej niedocenianych powrotów.