ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co dalej z Chrisem Jericho? Kevin Nash wycofany z „RAW Reunion” oraz więcej

Chris-Jericho-WrestleMania-2

– Według Wrestling Observer Newsletter Chris Jericho aktualnie ma zakontraktowane 15 występów na WWE Live Eventy w styczniu oraz lutym 2015 roku. Umowa nie uwzględnia występów Y2J’a w TV przez ten czas. Po wypełnieniu umowy Jericho wyrusza w trasę koncertową po Europie. Tournee ma trwać od 4 Marca do 19 Marca 2015 roku. Natomiast jeśli chodzi o występ Chrisa na WrestleManii 31 to obecnie mówi się, że nie jest on uwzględniany w planach na tę galę, jednakże nie byłoby żadnych problemów gdyby okazało się iż Jericho wykazałby chęć walki na WM 31. Obecnie plan Vince’a co do samego Jericha jest taki, aby odsuwać go od występów w TV po to by jego prawdopodobny powrót przed WM był „czymś wielkim” tym bardziej, że Y2J od listopada pojawił się tylko na dwóch telewizyjnych eventach WWE.

– Jak informowałem w poprzednim tygodniu pojawiła się informacja o RAW Reunion, które będzie miało miejsce 19 Stycznia 2015 roku i będzie to ostatnia gala RAW przed Royal Rumble 2015. Na tą galę zapowiedziany został oryginalny skład NWO: Hulk Hogan, Scott Hall oraz Kevin Nash, dodatkowo pojawi się Shawn Michaels. Po ostatnim incydencie ze swoim synem, WWE odwołało pojawienie się Kevina Nasha i będzie on nieobecny na tej gali.

– Poniżej najnowsze „30-Second Fury”:

– A na koniec Eden chwaląca się nową świąteczną tradycją rodziny Rhodes:

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552