ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co czeka NXT po wielkim ogłoszeniu na RAW?, nowy Tag Team na galach Main Event

– Na Monday Night RAW możemy spodziewać się ogłoszenia przesunięcia NXT do USA Network. Co to oznacza dla Żółtego Brandu?

Jak pisaliśmy w sobotę, NXT ma być emitowane w telewizji w środy, aby konkurować z tygodniówką All Elite Wrestling na kanale TNT. Od tego czasu pojawiły się informacje, jakoby zmiany zostały wprowadzone już od początku września. Eepizod NXT miałby trwać dwie godziny.

Na razie nie wiadomo, czy NXT przestałoby odbywać się w Full Sail University w Orlando, a zamiast tego, wzorem RAW i SmackDown, podróżowałoby po całych Stanach Zjednoczonych i nie tylko. Według Dave’a Meltzera Triple H nie przekazał rosterowi NXT szczegółowych informacji, by uniknąć ich wycieku. Zamiast tego polecił po prostu obejrzeć poniedziałkowe RAW.


[ZOBACZ TEŻ: Kto zostanie królem? – zapowiedź King Of The Ring 2019]


– W ostatnim czasie na gali Main Event dwukrotnie doszło do walki Tag Teamowej z udziałem EC3 i Cesaro, przez co można zacząć zastanawiać się, czy ci zawodnicy nie zbliżają się do telewizyjnego występu jako zespół. Wraz z Robertem Roode’em niedawno pokonali oni Lucha House Party, a w minionym tygodniu, tym razem w starciu 2-on-2, ich łupem padli Zack Ryder i Curt Hawkins. Cesaro przypiął Rydera po wykonaniu Neutralaizera.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783