Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-content/plugins/loco-translate/loco.php on line 157 Co czeka nas na najbliższych epizodach RAW i SmackDown? Nowy nabytek w WWE NXT – WrestleSpot.pl
ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Co czeka nas na najbliższych epizodach RAW i SmackDown? Nowy nabytek w WWE NXT

– WWE ogłosiło, że Roman Reigns powróci na Monday Night Raw w tym tygodniu i będzie gościem Miz TV.

Reigns będzie częścią show ze względu na ogłoszone przez Vince’a McMahona w zeszłym tygodniu „Wild Card Rule”. Na tygodniówce ujrzymy nie tylko „Big Doga”. Charlotte Flair również pojawi się na Monday Night Raw w ramach podwójnego podpisywania kontraktu, który obejmuje Becky Lynch i Lacey Evans. Lynch będzie broniła mistrzostwa RAW przeciwko Evans w walce na gali Money In The Bank. Będzie także bronić mistrzostwa SmackDown w walce przeciwko Charlotte na tym samym PPV. Na tygodniówce będą konkurować także cztery gwiazdy RAW zaangażowane w walkę na Money In The Bank. Będzie to Naomi vs. Natalya vs. Alexa Bliss vs. Dana Brooke w fatal four-way matchu. Zapowiedziano również pojedynek, w którym Ricochet stanie w szranki z Baronem Corbinem, Braunem Strowmanem oraz Drew McIntyre’em.

 

– WWE ogłosiło też kilka segmentów planowanych na wtorkowy epizod SmackDown. Show zostanie nagrane kilka godzin wcześniej, przed transmisją w sieci USA Network. U Niebieskich czeka nas fatal four-way match między uczestnikami zapowiedzianymi na ‚Money In The Bank’. Będzie to starcie Finn Balor vs. Ali vs. Randy Orton vs. Andrade. Pojawi się segment ‚Kevin Owens Show’, gdzie zaproszonym gościem ma być Kofi Kingston, jednak mężczyzna jeszcze nie zaakceptował zaproszenia i nie potwierdził swojej obecności w programie. Zapowiedziana została walka drużynowa, w której Kairi Sane i Asuka staną w kwadratowym pierścieniu przeciwko Mandy Rose oraz Sonyi Deville. WWE potwierdziło również, że zapaśnicy NXT UK pojawią się na odcinku 205 Live, gdzie Cruiserweight Champion – Tony Nese zmierzy się z Ligero w walce bez tytułu na szali. W programie przewidziane jest także Humberto Carrillo vs. Jack Gallagher vs. Mark Andrews vs. James Drake. Raw i SmackDown w tym tygodniu odbędą się na O2 Arena w Londynie.

 

– Według Caseya Michaela z ‚Squared Circle Sirens’ i strony @Ring_Rules na Twitterze – do WWE NXT zawitały nowe twarze, są to: Faisal Kurdi i Hussain Aldagal. Kurdi i Aldagal brali udział w powyższym segmencie przedstawionym na zdjęciu podczas zeszłorocznego Greatest Royal Rumble w Arabii Saudyjskiej.