ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

CM Punk otwarty na powrót do wrestlingu!

– CM Punk ma ciekawy tydzień. Wygrał sprawę z Dr. Amaanem, który oskarżył go o znieważenie podczas słynnego podcastu z Coltem Cabaną, a czeka go jeszcze druga walka w UFC już w sobotę.

Podczas wywiadu dla MMAfighting.com Punk wyznał, że jest w stanie rozważyć powrót do wrestlingu. Wszystko zależałoby od oferty, jaką by otrzymał. Były mistrz WWE twierdzi również, że nikt mu żadnej oferty nie przedstawił.

Nikt mnie nie zapytał jeszcze czy dla nich zawalczę. Nikt. Nikt nie powiedział „Tu jest taka i taka oferta, mamy show, zapłacimy Ci X pieniędzy i walczysz z kimś tam. Co o tym myślisz?”. Dosłownie nikt nie zapytał.

Mimo tego mówiło się, że 5 Star Wrestling składało mu ofertę. Były też rozmowy z Bullet Club, mówi się o pojawieniu się na All In, ale nadal są to niepotwierdzone informacje.

Punk powiedział też, że oferta nie równa się zaakceptowaniu oferty.

Jest to trudne pytanie, ale tydzień temu powiedziałbym: nie i koniec. Teraz jest zupełnie inaczej i wygrana sprawa na pewno zmieniła moje podejście. Zobaczymy co przyszłość pokaże, może nawet fajnie będzie znowu tak wrócić do ringu.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783