ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

CM Punk oficjalnie zawalczy na UFC 203, Oczekiwane zmiany w PC i NXT, Plotki o odejściu zawodniczki WWE

CM-Punk-in-UFC-The-Buzz-Continues_514473_OpenGraphImage-720x376

– Wczoraj podawaliśmy, że pierwsza walka CM Punka zostanie najprawdopodobniej przełożona i nie odbędzie się na UFC 202 w ten sam weekend co SummerSlam. UFC oficjalnie ogłosiło, że debiut CM Punka zostaje przełożony na galę UFC 203, która będzie miała miejsce już we wrześniu bieżącego roku.

Punk mówił o tym, że przed debiutem w UFC musi się uporać z kontuzjami, a niektóre towarzysza mu już od kilku lat.

Przeciwnikiem Brooksa będzie oczywiście Mickey Gall, który na swoim koncie ma już 2 zwycięstwa w UFC.

– Jak wiemy, WWE stara się sprowadzić kilka weteranów, aby zapełnić rostery Raw i SmackDown po Drafcie, który odbedzie się 19 lipca na SmackDown. Podobno WWE kontaktowało się z takimi zawodnikami jak: Kurt Angle, Carlito, MVP, Tommy Dreamer, Jeff Hardy, Rey Mysterio i Bill Goldberg.

Innym wrestlerem, którego WWE stara się sprowadzić jest Stevie Richards. PWInsider podaje jednak, że on miałby zostać trenerem w Performance Center w Orlando. Po podziale rosteru najprawdopodobniej wiele zmian zajdzie w samym Performance Center jak i w NXT. Mówi się, że wiele pracowników ma zacząć pracować w głównych rosterach, a luki w rozwojówce będą musiały zostać zapełnione.

Powracający pracownicy mają pracować na pełnym etacie. Większość proponowanych kontraktów mówi o 2-3 lat pracy w federacji.

– PWInsider informował, jakoby wiele osób pracujących w WWE spodziewało się odejścia Natalii z WWE. Wszystko oczywiście ze względu na jej męża Tysona Kidda, który boryka się od sporego czasu z kontują karku. Natalya zdementowała te plotki na swoim Twitterze.