ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

CM Punk nie zawalczy na UFC 202?, Przygotowywania do tapingów turnieju WWE Cruiserweight Classic i więcej!

cm_punk_gif_signature_2013_by_tdstyles-d6e1idg

– Debiut CM Punka przeciwko Mickey’owi Gallowi został zapowiedziany na UFC 202 już w sierpniu tego roku. Dziennikarz MMA Ariel Helwani podaje jednak, ze nie zobaczymy tej walki na gali UFC, która ma odbyć się w ten sam weekend co SummerSlam.

Helwani dodał posta na swoim Twitterze i poinformował nas o tym, że nie znamy jeszcze dokładnej daty debiutu byłego wrestlera, ale najprawdopodobniej zobaczymy go na UFC 203, które odbędzie się 10 września w Cleveland.

– Nowy mistrz WWE Wagi Ciężkiej Dean Ambrose będzie pracował na live eventach w Japonii, które odbędą się w następnym miesiącu. Roman Reigns był zapowiadany na te gale, lecz po jego zawieszeniu to Ambrose go zastąpi.

– Stephanie McMahon nie była obecna na Raw, ponieważ udała się do Francji na Cannes Lions International Festival of Creativity. Przy okazji spotkała tam znanego nam dobrze aktora, Willa Smitha. Oto jej post na Twitterze:

– WWE zaczęło już przygotowania do tapingów turnieju Cruiserweight Classic, które zaczną się już jutro w Full Sail University.

The journey begins… #CWC

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WWE (@wwe)

Zawodnicy biorący udział w turnieju znajdują się już we Performance Center i przygotowują się na jutrzejszy dzień. Jak widzimy w poniższych zdjęciach, mają pełne wsparcie innych wrestlerów zakontraktowanych w WWE:

@bryanldanielson arrives at the #WWEPC for the #CWC!

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WWE (@wwe)

@bryanldanielson, @wwebalor and Zack Sabre Jr. Catch up at the #WWEPC! #CWC @tapout

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WWE (@wwe)