ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

CM Punk jednak skończył z wrestlingiem?

– Opublikowaliśmy wczoraj wypowiedź CM Punka na temat tego, że jest on skłonny wrócić do wrestlingu zależnie od oferty jaka zostanie mu zaoferowana.

Jednak teraz docierają do nas nowe wieści. Dzień po wywiadzie z MMAfighting.com, Punk udzielił wywiadu dla TSN Sports:

Wczoraj powiedziałem kilka rzeczy o wrestlingu, o tym, że nigdy nie dostałem prawdziwej oferty… to nie znaczy, że chcę walczyć. Skończyłem, skończyłem, skończyłem z profesjonalnym wrestlingiem. Wielu ludzi jest na mnie wściekłych i wyśmiewa mnie, ponieważ przegrałem swoją pierwszą walkę… w porządku, macie swoją opinię, ale nie możecie mną rządzić i mówić mi co mam robić – ja rządzę sobą i robię to co chcę. Przez 5 lat próbowałem, aby wrestling został w lusterku wstecznym, a niektórzy ludzie po prostu tego nie chcą. Nie pozwolą temu odejść, chcą żyć dla mnie, nie rozumiem tego. Nieważne, co mówię, powiedziałem nie i nie, nie, nie, tyle razy, ludzie i tak będą mówić „Oh, więc jest szansa?”

Trudno wyjaśnić nagłą zmianę nastawienia Punka na temat powrotu do kwadratowego pierścienia. Być może jest to tylko zmyłka dla fanów wrestlingu w sprawie rzekomego występu podczas „All In”. Będziemy was informować na bieżąco, jeśli były mistrz WWE ponownie wypowie się na temat powrotu do wrestlingu.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552