ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cień szansy na powrót Daniela Bryana do ringu? Final Deletion II oraz więcej!

danielbryan
– Forbes opublikował artykuł odnośnie ostatniego Talking Smack, a raczej o kłótni The Miza z Danielem Bryanem, która tam miała miejsce.

Forbes powołując się na źródło, które wie dużo o wewnętrznych sprawach federacji, twierdzi, że WWE nie zamknęło kompletnie drogi Daniela Bryana na powrót do ringu WWE. Portal odniósł się do tego, że obecny GM SmackDown według niektórych lekarzy, którzy go badali mógł powrócić do wrestlingu, jednakże to federacja Vince’a McMahona powstrzymywała Daniela od jego powrotu. Twórcy artykułu dodali również, że WWE zamierza kontynuować historię w której zawodnicy będą wyzywać i obrażać GM SmackDown za to, że nie walczy i przeszedł na emeryturę co mogłoby zapowiedzieć powrót Bryana do ringu. Jednak magazyn sam przyznaje, że jego powrót do ringu WWE jest bardzo mało prawdopodobny.

– Według PWInsider TNA zamierza zrobić kolejne Final Deletion. Tym razem Broken Hardys zmierzyliby się z Decay (Abyss & Crazy Steve). Sam pojedynek zostałby nazwany „Deletion or Decay”. Federacja niedawno kręciła dużo materiałów w domu Matta Hardy’ego w Cameron w Północnej Karolinie. Pierwsze Final Deletion przyciągnęło 410 000 tys. widzów, co było rekordem show od czasu przeniesienia do POP TV.

– Z kolei ostatni epizod Impact Wrestling obejrzało około 373 000 tys. widzów.

– Na sam koniec najnowsze WWE Top 10:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3743