ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Christian, Bad News Barrett o wczorajszym RAW, Kiedy do TV wróci Randy Orton?

christian
– W poprzedni weekend Chris Jericho oraz Christian zostali gospodarzami charytatywnego wieczoru w grze w Bingo. Event miał miejsce w Tampie w stanie Floryda, a sama impreza zebrała ponoć sporą ilość pieniędzy na cele charytatywne. Podczas tej imprezy jeden z fanów zapytał się Christiana czy to co powiedział Jerry Lawler podczas poprzedniego RAW o tym, że Christian przeszedł na ringową emeryturę jest prawdą. Christian zaprzeczył tej informacji i dodał, że Lawler najwidoczniej się pomylił.

– Podczas wczorajszego RAW Bad News Barrett po raz piąty został mistrzem Interkontynentalnym. W najnowszym RAW Fallout opowiada o tom, że zdobył tytuł tydzień po swoim powrocie oraz udowadnia, że jest jednym z najlepszych mistrzów Interkontynentalnych w dziejach WWE.

– Jak już wiadomo Randy Orton nie pojawił się na wczorajszym RAW oraz nie pojawi się na tapingu do piątkowego SmackDown i nie wystąpi na live eventach w zbliżającym się weekendzie. Dodatkowo Orton został wycofany z wszystkich telewizyjnych eventów aż do gali Royal Rumble, gdzie obecnie ma zaplanowany występ oraz ma pojawić się na RAW po tym PPV. Aktualnie Orton ma pojawić się na następujących live eventach przed Royal Rumble:
* 17 Stycznia w Abilene, Teksas.
* 18 Stycznia w San Antonio, Teksas.
* 23 Stycznia w Trentow, New Jersey.
* 24 Stycznia w East Rutherford, New Jersey.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556