ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Chris Jericho zaatakował Kenny’ego Omegę!

 

– Na ostatnim NJPW World Tag League niespodziewanie pojawił się Chris Jericho, który brutalnie zaatakował Kenny’ego Omegę!Po tym, jak lider Bullet Clubu pokonał Rocky’ego Romero, zgasły światła, a na titantronie fani zobaczyli „Y2J’a”, który pogratulował Kenny’emu wygranej i zapowiedział jego największy test na Wrestle Kingdom 12 – panowie zawalczą ze sobą o tytuł IWGP United States Champion właśnie na tej gali. Gdy wydawało się, że to już wszystko ze strony żywej legendy WWE, światła się zapaliły, a Jericho stał tuż za Omegą. Chris brutalnie pobił swoją ofiarę i opuścił ring dopiero na skutek interwencji The Young Bucks. Poniżej nagranie całego segmentu:

Jest to oczywiście dodatkowa podbudowa pojedynku Jericho vs Omega na WK 12. Największa gala w roku od New Japan Pro Wrestling odbędzie się 4 stycznia w Tokyo Dome w Tokyo.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778