ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Chris Jericho wypuszcza nowy teledysk!

– Na swoim Faceooku Chris Jericho poinformował, że już w poniedziałek, na kanale Loudwire, będziemy mogli obejrzeć jego nowe dzieło!

Obecnie zakontraktowany w New Japan Pro Wrestling Chris Jericho nie zwalnia tempa. Jego ostatna płyta „Judas” podbiła listy muzyki rockowej, a piosenka o tym samym tytule zgarnęła na chwilę obecną prawie 14 milionów wyświetleń na YouTube i 3 tygodnie temu posłużyła mu jako entrance theme podczas WrestleKingdom 12. Wygląda na to, że naszemu „Alpha of wrestling business” jeden hit nie wystarczy i już 29 stycznia na Loudwire będziemy mogli posłuchać, a raczej obejrzeć nowy teledysk do piosenki – „Painless”. Loudwire pomogło już Chrisowi w promocji zespołu Fozzy, przy wypuszczaniu „Judas” w maju zeszłego roku. Liczymy na to, że teledysk „Painless” również osiągnie wielki sukces! Poniżej oryginalny post Chrisa wraz z kawałkiem teledysku.

Chris Jericho w NJPW prowadzi obecnie feud z Tetsuyą Naito, którego zaatakował na New Year Dash, dzień po Wrestle Kingdom. Ich walka ma się odbyć 25 marca na Strong Style Evolved w Long Beach.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552