ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Chris Jericho odnośnie zakazanych słów w WWE, Omega vs. Jericho II oficjalnie potwierdzone oraz więcej!

– Niedawno w podcaście Chrisa Jericho, „Talk Is Jericho” pojawił się Diamond Dallas Page.

W czasie rozmowy Y2J poruszył temat zakazanych słów w WWE. W czasie, gdy zawodnik All Elite Wrestling witał WWE Hall of Famera, przez przypadek nazwał jego program „DDP Yoga” po prostu Yogą. Kiedy DDP poprawił Jericho, ten zażartował, że Page zabrzmiał niczym Vince McMahon ze swoją zakazaną listą słów.

Po pierwsze Jericho wyznał, że według Prezesa WWE tytułów mistrzowskich nie można nazywać „pasami”:

Hej, Vince. Nie wiem czy powinienem tracić pas. [Jericho imitujący McMahona] „Że co?”. Przepraszam tytułu mistrzowskiego. Nie mogłeś użyć słowa „pas”, ponieważ pas służy do podtrzymywania Twoich spodni.

Dodatkowo Vince każe nazywać fanów „WWE Universe” i zakazuje nazywania ich „markami”. Słowo „praca” również jest zakazane. Według Chairmana WWE jest to „przysługa”.

Cały podcast możecie odsłuchać poniżej:

– Będąc przy temacie Chrisa Jericho, federacja All Elite Wrestling oficjalnie potwierdziła jego pojedynek z Kennym Omegą na gali Double or Nothing, która odbędzie się 24 maja tego roku. Będzie to już drugi pojedynek tych zawodników w historii. Pierwsza ich walka miała miejsce w NJPW podczas Wrestle Kingdom 12, które odbyło się 4 stycznia 2018 roku. Wtedy to Kenny Omega zatriumfował..

– Obecny zawodnik WWE Apollo Crews został ojcem. Na świat przyszła jego córka Kai Isaac. Poniżej zdjęcie świeżo upieczonego taty wraz ze swoją pociechą:

– Na koniec Samoa Joe gościnnie wystąpił w YouTube’owym programie Sheamusa „Celtic Warrior Workouts”:

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783