ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Chris Jericho chciał uderzyć Vince’a McMahona?, Stephanie McMahon wzruszona, NXT Battle Royal!

nxt-logo

– Chris Jericho przyznał w wywiadzie dla Fox Sports Interview, iż nie zawsze zgadzał się z Vincem McMahonem. Ich największa kłótnia miała miejsce kiedy to Chris Jericho ogłosił, że będzie prowadził program Downfall. Mr.McMahon dowiedział się o tym fakcie dopiero z reklamy owego programu, którą przypadkowo zobaczył. Oto jak Y2J opisał ich późniejszą telefoniczną rozmowę na ten temat:

„McMahon zabronił mi uczestniczenia w tym przedsięwzięciu, ale ja i tak zamierzałem to zrobić. Później nasza rozmowa wyglądała mniej więcej tak: 

– Nie, nie możesz!

– Owszem, mogę!

– W takim razie, zwalniam Cię! 

– Nie możesz mnie zwolnić bo sam odchodzę!

– Nie możesz odejść bo Cię zwolniłem! 

– Przysięgam, że osobiście przyjadę do Connecticut żeby dać Ci w mordę! 

– Śmiało, podam Ci adres! 

Tak to wyglądało, po prostu na siebie naskakiwaliśmy. Koniec końców jakoś to wyjaśniliśmy, ale to była jedna z naszych największych kłótni” 

– Jeśli oglądaliście najnowszą galę NXT TakeOver, mogliście zauważyć Stephanie McMahon, która uroniła kilka łez po meczu Bayley vs Sasha Banks o NXT Women’s Chamionship. Były to łzy szczęścia, spowodowane tym iż divy po raz pierwszy walczyły w main evencie gali NXT. Poniżej możecie obejrzeć filmik, w którym całą sytuację komentuje sama Stephanie:

– Pozostając w temacie TakeOver – po zakończeniu całej gali, William Regal ogłosił, iż na przyszłotygodniowym odcinku NXT odbędzie się Battle Royal, którego zwycięzca zmierzy się z Finn Balorem o jego tytuł mistrzowski.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778