ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Charlotte przeszła operację, Kolejne informacje odnośnie zwolnienia Big Cassa

– Gwiazda WWE SmackDown Live Charlotte Flair przeszła w tym tygodniu operację. The Wrestling Observer Newsletter informuje, że zakończyła się ona sukcesem i była mistrzyni SmackDown Live co prawda opuści Extreme Rules, jednak ma wrócić do SummerSlam. Zabieg dotyczył zerwanego implantu piersi, z którym Flair musiała żyć już od 3 miesięcy.

– Dave Meltzer z F4WOnline.com podaje kolejne nowinki odnośnie zwolnienia Big Cassa. Już wcześniej pisaliśmy o problemach tego zawodnika z alkoholem, jak się okazuje to nie jedyna rzecz o którą chodziło. Big Cass pomimo próśb Kevina Dunne’a olał próbę swojego promo. Cass ostatecznie wygłosił przemowę, która była stanowczo za długa i Vince’owi McMahonowi nie spodobała się ona w tym stopniu, że zwolnił osobę z creative teamu odpowiedzialną za ten segment. Oficjele byli również niezadowoleni z pracy Cassa w jego rywalizacji z Big Showem oraz z Danielem Bryanem w ostatnich tygodniach.

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778