ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Charlotte Flair o rewolucji kobiet, Main Event Fastlane już znany?

– W wywiadzie dla NewsHub aktualna mistrzyni kobiet SmackDown Charlotte Flair wypowiadała się na wiele różnych tematów związanych z wrestlingiem.Jednym z tematów były relacje z Four Horsewomen NXT:

Myślę, że nasza czwórka zostanie szczególnie zapamiętana, stworzyłyśmy wiele momentów. Wiele momentów, które w tej dywizji działy się pierwszy raz. Gdy byłyśmy w NXT walczyłyśmy o to, żeby kobiecy wrestling coś znaczył. Walki takie jak Sasha vs Bayley na pierwszym TakeOver w Brooklynie to świetne momenty. Razem miałyśmy wiele innych wspaniałych momentów.

Drugim z poruszonych tematów była możliwa walka z Rondą Rousey.

Charlotte Flair vs Ronda Rousey byłoby świetnym momentem na WrestleManii, ale również chciałabym zawalczyć z Becky Lynch, która mam nadzieję że wygra Royal Rumble Match i zmierzy się ze mną na WrestleManii. Jest tu wiele możliwości. Mam nadzieję, że zwyciężczyni Royal Rumble Matchu zmierzy się właśnie ze mną.

Na koniec Charlotte wypowiedziała się o rewolucji w dywizji kobiet:

Wraz z ogłoszeniem kobiecego Royal Rumble Matchu uważam, że rewolucja jest ukończona.

– Nationwide Arena w Columbus ogłosiła, że walką wieczoru ostatniego PPV przed WrestleManią będzie walka o mistrzostwo WWE pomiędzy AJ Stylesem, Shinsuke Nakamurą, Randym Ortonem, Samim Zaynem i Kevinem Owensem.

Doprowadziło to do spekulacji, że zwycięzcą Royal Rumble Matchu może być ktoś z rosteru RAW, jednak nie pojawia się w nich żadne konkretne nazwisko.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556