ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Charlotte Flair nie wyczekuje drugiego Evolution, poważny wpis Braya Wyatta na temat hejtu w internecie

– Charlotte nie narzeka na brak Evolution 2.

Wczoraj cytowaliśmy Flair, mówiącą o bookingu swojej postaci. Dzisiaj w internecie widnieje wypowiedź wielokrotnej WWE Women’s Champion na temat kobiecego PPV, WWE Evolution, jakiej udzieliła cultaholic.com. Pierwszy event miał miejsce 28 października 2018 roku i do dziś nie ujrzeliśmy kolejnego.

Sądzę, że pierwsze Evolution było dużym sukcesem i naprawdę fajnie było zobaczyć byłe, obecne i zapewne przyszłe zawodniczki z NXT wszystkie razem, w jednej karcie, jednej nocy. Ale jeśli to się nie wydarzy po raz drugi… osobiście zawsze chcę być w karcie, w której jest też cały roster mężczyzn, ponieważ chcę wyjść i mieć najlepszą walkę, ogólnie lub kobiecą. […] Także dla mnie to niekoniecznie źle, jeśli to się nie wydarzy po raz drugi, ale jeśli się wydarzy, to myślę, że będzie bardzo ekscytująco.


[ZOBACZ TAKŻE: TRANSFER WRESTLERA Z MAIN ROSTERU DO NXT, CHARLOTTE OPOWIADA O KRYTYCE FANÓW WOBEC JEJ POSTACI, AKTUALNA KARTA ROYAL RUMBLE]


– Bray Wyatt posiada w mediach społecznościowych drugie konto, poświęcone jego prawdziwej osobie, nie wrestlerowi WWE. Oto, co dziś opublikował:

Jesteś przeterminowany. Zepsuli cię. On jest nudny. Nienawidzę jego walk.

Moje życie to sztuka. Sukcesy mojej sztuki i moi bliscy to jedyne wyjście, jakie mam z mojego zdrowia psychicznego. Nie macie pojęcia, jak jeden prosty, nieprzemyślany komentarz w social mediach może poważnie wpłynąć na osobę, której go wysyłacie. Za dużą mocą podąża duża odpowiedzialność. Negatywność w naszym świecie jest zadziwiająca. A zdrowie psychiczne cały czas się pogarsza. Bądź lepszy… to może uratować życie. Oni uratowali moje.

Kocham cię JoJo

Kocham was dzieci

Kocham cię Mamo