ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Charlotte Flair nie wyczekuje drugiego Evolution, poważny wpis Braya Wyatta na temat hejtu w internecie

– Charlotte nie narzeka na brak Evolution 2.

Wczoraj cytowaliśmy Flair, mówiącą o bookingu swojej postaci. Dzisiaj w internecie widnieje wypowiedź wielokrotnej WWE Women’s Champion na temat kobiecego PPV, WWE Evolution, jakiej udzieliła cultaholic.com. Pierwszy event miał miejsce 28 października 2018 roku i do dziś nie ujrzeliśmy kolejnego.

Sądzę, że pierwsze Evolution było dużym sukcesem i naprawdę fajnie było zobaczyć byłe, obecne i zapewne przyszłe zawodniczki z NXT wszystkie razem, w jednej karcie, jednej nocy. Ale jeśli to się nie wydarzy po raz drugi… osobiście zawsze chcę być w karcie, w której jest też cały roster mężczyzn, ponieważ chcę wyjść i mieć najlepszą walkę, ogólnie lub kobiecą. […] Także dla mnie to niekoniecznie źle, jeśli to się nie wydarzy po raz drugi, ale jeśli się wydarzy, to myślę, że będzie bardzo ekscytująco.


[ZOBACZ TAKŻE: TRANSFER WRESTLERA Z MAIN ROSTERU DO NXT, CHARLOTTE OPOWIADA O KRYTYCE FANÓW WOBEC JEJ POSTACI, AKTUALNA KARTA ROYAL RUMBLE]


– Bray Wyatt posiada w mediach społecznościowych drugie konto, poświęcone jego prawdziwej osobie, nie wrestlerowi WWE. Oto, co dziś opublikował:

Jesteś przeterminowany. Zepsuli cię. On jest nudny. Nienawidzę jego walk.

Moje życie to sztuka. Sukcesy mojej sztuki i moi bliscy to jedyne wyjście, jakie mam z mojego zdrowia psychicznego. Nie macie pojęcia, jak jeden prosty, nieprzemyślany komentarz w social mediach może poważnie wpłynąć na osobę, której go wysyłacie. Za dużą mocą podąża duża odpowiedzialność. Negatywność w naszym świecie jest zadziwiająca. A zdrowie psychiczne cały czas się pogarsza. Bądź lepszy… to może uratować życie. Oni uratowali moje.

Kocham cię JoJo

Kocham was dzieci

Kocham cię Mamo

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3783