ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Charles Robinson w „Talk is Jericho”!

Robinson

Jak wiemy podczas jednego z ostatnich RAW, kontuzji kostki doznał Neville. Miało to miejsce podczas meczu z Chrisem Jericho. Sędzią tego starcie był wieloletni pracownik WWE – Charles Robinson.

Y2J, który zorientował się że Neville doznał poważniejszego urazu szybko przypiął swojego przeciwnika, aby jak najszybciej zakończyć pojedynek i nie narazić Neville’a na powiększenie kontuzji. Robinson nie zauważył całego zajścia i zwyczajnie odliczył do dwóch, jako że ramiona Neville’a były w górze. W efekcie tego, zdenerwowany Chris Jericho popchnął Robinsona i doprowadził do ich krótkiej wymiany zdań.

Charles Robinson będzie gościem piątkowego odcinka podcastu Y2J’a – „Talk Is Jericho”, gdzie poruszona zostanie cała sytuacja.

Zachęcamy Was do wyczekiwania na najnowszy epizod oraz zapraszamy do wysłuchania poprzednich podcastów Jericho, klikając tutaj.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552