ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cesaro nie wiedział o Tag Teamie z Sheamusem

– W wywiadzie z english.alarabiya.net Cesaro zdradził, kiedy dowiedział się o utworzeniu jego Tag Teamu z Sheamusem.Szwajcar powiedział, że dowiedział się o takim obrocie spraw równo z fanami, bowiem dopiero wtedy, gdy na RAW Mick Foley ogłosił utworzenie ich zespołu.

Momentem, w którym dowiedziałem się o zespole z Sheamusem był moment, w którym fani się dowiedzieli. Było to wtedy, kiedy Mick Foley ogłosił to na RAW. Nie wiedziałem wcześniej zbyt wiele i właściwie wszystko, co zobaczyliście w TV od tamtego czasu i wcześniej, w Best of Seven Series, było w zasadzie sztuką imitującą życie.

Byłem szczęściarzem posiadając tak wiele tag partnerów. Byłem partnerem Kassiusa Ohno jako Kings of Wrestling i w WWE z Jackiem Swaggerem. Myślałem, że byliśmy najlepszym Tag Teamem, który nigdy nie wygrał WWE Tag Team Championship. Następnie, oczywiście, moje partnerstwo z Tysonem Kiddem, które zostało tragicznie ucięte po sześciu miesiącach. Nie planowałem być w kolejnym Tag Teamie, Sheamus też nie. Teraz mamy czas swojego życia.

Cały wywiad możecie przeczytać w języku angielskim pod tym linkiem.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4552