ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cena powodem kłopotów Corbina? Co dalej z The New Day? Powód squashu Ruseva


– Jak się okazuje, to nie Twitter miał być powodem ostatnich porażek Barona Corbina. W wywiadzie z WrestlingInc.com, Justin Barrasso z SI.com skomentował ostatnie niepowodzenia byłego już Mr. Money In The Bank:

Słyszałem, że „ostateczny cios” zadał Cena. John stwierdził, że Corbin nie jest gotowy. Nie mogę powiedzieć niczego więcej w tej chwili, ponieważ jest to sprawa, nad którą wciąż pracuję.

Dave Meltzer podał, że decyzja o utracie walizki przez Barona nastąpiła tuż przed rozpoczęciem SmackDown Live. Dziennikarz dodał, że sporo zawodników (w tym Cena) było niezadowolonych z postawy Corbina. Wielu wrestlerów czuło, że Lone Wolf nie zasłużył na laury, które zdobywał w ostatnim czasie.

Federacja jednak nie zamierza kompletnie porzucić pushu dla Barona, przez co już wkrótce ma rozpocząć feud z AJ’em Stylesem o US Title.

– Dave Meltzer podaje, że WWE nie chce rozpadu The New Day, lecz chce uczynić jeden z popularniejszych aktualnie teamów na świecie tag teamem z największą ilością zdobytych tytułów w historii. Aktualny rekord (9) należy do Dudley Boyz. To wyjaśniałoby niespodziewaną zmianę posiadaczy pasów. Przypomnijmy, że The New Day straciło tytuły mistrzów Tag Teamów podczas SummerSlam w starciu z The Usos.

– Dave Meltzer podaje, że walka Ruseva z Ortonem wcale nie miała na celu pogrzebania bułgarskiego wrestlera. Oficjele czuli, że Orton potrzebuje zwycięstwa po rywalizacji z Mahalem, a squash na SummerSlam miał być dopiero początkiem rywalizacji pomiędzy Rusevem a byłym mistrzem WWE.