ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cena o rozstaniu z Bellą, Były WWE Champion odrzuca ofertę występu oraz więcej!

– John Cena pojawił się podczas ComicConu, który odbył się w Las Vegas. Został tam zapytany o zerwanie z Nikki Bellą. 16-krotny WWE Champion wypowiedział się na to pytanie w taki sposób:

„Nie czuję się dobrze”, powiedział Cena. „Kocham Nicole, a nie jesteśmy razem.”

„To jest do bani, kocham ją i tęskniłem za nią, i to tyle”, dodał Cena.

– W ostatnim odcinku X-Pac 1,2,360, Sean Waltman wyjawił że WWE oferowało Shawnowi Michealsowi występ w 50-osobowym Royal Rumble meczu podczas WWE Greatest Royal Rumble, ten jednak odmówił. Waltman był razem z Michaelsem, Hallem, oraz Nashem w Baltimore, i kiedy rozmawiali o nadchodzącej gali, HBK powiedział:

Wiecie co, nawet nie próbujcie wysyłać mi oferty ani kusić mnie. Mam sprawę z jednym z moich dzieci i to wszystko.

– Podczas ostatniego Monday Night RAW, Bo Dallas oraz Curtix Axel próbowali odszukać sojusznika wśród członków rosteru RAW po rozstaniu z The Mizem, który został wysłany na SmackDown LIVE w trakcie Superstar Shake-up. Po nieudanej próbie, Bray Wyatt za pośrednictwem Twittera zaprosił obu zawodników do siebie i Matta Hardy’ego. Dallas odpowiedział na tego tweeta:

 

Użyte znaki towarowe, loga oraz nazwy firm są własnością ich prawnych właścicieli, zostały wykorzystane tylko w celach informacyjnych i nie mogą być kopiowane bez zgody ich właścicieli.
Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 3778