ZAKŁADKA LIVEObejrzyj gale na żywo korzystając z naszej zakładki live!

Cedric Alexander chce przejść do NXT, zmiana nazwy pasa NXT?, Triple H stara się o nowego zawodnika

– Cedric Alexander ma pewne noworoczne życzenie. Wrestler RAW chciałby wrócić do NXT i zaistnieć w dywizji Tag Teamowej.

– Znaleźć Tag partnera

– Przejść do NXT

– Walczyć ze wszystkimi Tag Teamami

Nie proszę o wiele, to są proste żądania

Na tweeta odpowiedział Mustafa Ali, wrzucając gifa, pokazującego ich współpracę w 205 Live. Alexander w zeszłym roku otrzymał na RAW push, gdy rywalizował o pas U.S. z AJ Stylesem. Mówiło się wtedy, że Cedric ma poparcie Paula Heymana, natomiast Vince McMahon go nie ceni. Niedługo później odniósł porażki, z których jego postać nie wygrzebała się do dziś.


– WWE rozważa zmianę nazwy jednego z mistrzostw – tak twierdzi PWInsider. Chodzi o WWE UK Championship, które może zostać przemianowane na NXT UK Championship, co odpowiadałoby tygodniówce, na której występuje WALTER. W zeszłym roku Cruiserweight Championship również zmieniło WWE na NXT, po przeniesieniu dywizji pod skrzydła Żółtego Brandu.


[ZOBACZ TAKŻE: THE UNDERTAKER TRENUJE W PERFORMANCE CENTER!]


– Triple H negocjuje z Kevinem Krossem, którego potencjalnie chciałby połączyć ze Scarlett Bordeaux w NXT. Kevin i Scarlett są parą i byli nią również w Impact Wrestling. Bordeaux podpisała kontrakt z NXT kilka miesięcy temu.

Kross oprócz Impactu, walczył m.in. w AAA, w którym miał zaplanowany feud z Cainem Velasquezem, który jednak się nie wydarzył przez zawarcie umowy między Velasquezem a WWE.

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/misae/public_html/wrestlespot.pl/wp-includes/functions.php on line 4556